Вантажна шина CrossWind CWT10E 385/65 R22.5 164K
Виберіть розмір вантажної шини
CrossWind CWT10E 385/65 R22.5 164K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CrossWind 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CrossWind.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CrossWind CWT10E 385/65 R22.5 164K
Усі ціни 10 →CrossWind CWT10E (причіпна вісь) 385/65 R22.5 164K | 15 901 грн. |
Crosswind CWT10E (прицепная) (385/65R22.5 164K) | 14 745 грн. |
Cross Wind CWT10E (руль/прицеп) 385/65 R22.5 164K 24PR | 13 844 грн. |
Грузовые шины CrossWind CWT10E (прицепная) 385/65 R22.5 164K 1001465728 | 14 580 грн. |
CrossWind CWT10E (385/65R22.5 164K) | 14 445 грн. |
ще 5 пропозицій