Вантажна шина Starmaxx LZ305 385/65 R22.5 164K
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Starmaxx LZ305 385/65 R22.5 164K 385/65 R22.5 " 160 K 385/65 R22.5 " 164 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx LZ305 385/65 R22.5 164K
Усі ціни 19 →Starmaxx LZ305 (причіпна вісь) 385/65 R22.5 164K | 15 494 грн. |
Starmaxx LZ305 (универсальная) 385/65 R22.5 164K PR24 | 15 192 грн. |
Starmaxx LZ305 (универсальная) (385/65R22.5 164K) | 14 533 грн. |
Starmaxx LZ305 (прицепная) 385/65 R22.5 164K 24PR | 14 622 грн. |
Starmaxx LZ305 385/65 R22.5 164K | 14 150 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Starmaxx LZ305 385/65 R22.5 164K
Ціни на Starmaxx LZ305 385/65 R22.5 164K |
---|---|---|---|---|
Starmaxx LZ305 385/65 R22.5 160K | від 14 200 грн. | 6 пропозицій | ||
Starmaxx LZ305 385/65 R22.5 164K | від 13 963 грн. | 19 пропозицій |