Літня шина Haida HD668 215/50 R17 95V
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Haida HD668 215/50 R17 95V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haida HD668 215/50 R17 95V
Усі ціни 12 →Haida SCEPHP HD668 215/50 R17 95V XL | 2 069 грн. |
Haida SCEPHP HD668 215/50 R17 95V XL | 2 322 грн. |
Haida SCEPHP HD668 215/50 R17 95V XL | 2 108 грн. |
Haida Scephp HD 668 215/50 R17 95V XL 127895 | 2 233 грн. |
Шини Haida HD 668 215/50 R17 95V XL | 2 365 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →