Литий диск PTH 292 7x17/4x100 ET42 DIA73,1
від 2 103 до 2 381 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації PTH 292 1
Характеристики
PTH 292 7x17/4x100 ET42 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PTH 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PTH.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити PTH 292 7x17/4x100 ET42 DIA73,1
Сортувати
Диски PTH 292 7x17 4x100/114,3 ET42 DIA73,1 (H) | 2 103 грн. |
PTH 292 7x17 8x100/114.3 ET42 DIA73.1 H | 2 285 грн. |
PTH 292 W7 R17 PCD8x100/114.3 ET42 DIA73.1 | 2 319 грн. |
PTH 292 (R17 W7 PCD8x100 ET42 DIA73,1) 1473209 | 2 105 грн. |
PTH 292 W7 R17 PCD8x100/114.3 ET42 DIA73.1 | 2 317 грн. |
Диск PTH 292 7x17 8x100/114.3 ET42 DIA73.1 H | 2 381 грн. |
Закрити
Схожі