Литий диск Antera 301 8,5x17/5x112 ET38 DIA66,6
Фото 3 | від 2 717 до 3 097 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Antera 301 1
Характеристики
Antera 301 8,5x17/5x112 ET38 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Antera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Antera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Antera 301 8,5x17/5x112 ET38 DIA66,6
Сортувати
Диски Antera 301 8,5x17 5x112 ET38 DIA66,6 (chrystal titanium) | 2 729 грн. |
Antera 301 8.5x17 5x112 ET38 DIA66.6 T | 2 912 грн. |
Диск Antera 301 Titanium R17 W8,5 PCD5x112 ET38 DIA66,6 | 2 830 грн. |
Antera Antera 301 8.5x17 5x112 ET38 DIA66.6 T | 2 790 грн. |
Antera 301 (R17 W8,5 PCD5x112 ET38 DIA66,6) 1896557 | 2 717 грн. |
Диск Antera 301 8.5x17 5x112 ET38 DIA66.6 T | 3 097 грн. |
Закрити
Схожі