Літня шина Haida HD668 225/60 R18 100V
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Haida HD668 225/60 R18 100V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haida HD668 225/60 R18 100V
Усі ціни 16 →Шина Haida SCEPHP HD668 225/60 R18 100V | 2 815 грн. |
Летние шины Haida HD 668 225/60 R18 100V 1002204831 | 2 725 грн. |
HAIDA HD668 225/60R18 100V | 2 700 грн. |
Haida SCEPHP HD668 225/60 R18 100V | 2 916 грн. |
Haida Scephp HD 668 225/60 R18 100V 111953 | 3 066 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →