Літня шина Haida HD927 235/60 R18 103V
Виберіть розмір шин
Haida HD927 235/60 R18 103V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haida HD927 235/60 R18 103V
Усі ціни 17 →Haida LECP HD927 235/60 R18 103V | 2 885 грн. |
Haida LECP HD927 235/60 R18 103V | 3 021 грн. |
Haida HD927 (235/60R18 103V) | 3 176 грн. |
Летние шины Haida HD 927 235/60 R18 103V 1001507855 | 3 042 грн. |
Haida LECP HD927 235/60 R18 103V | 2 940 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →