Литий диск Lawu 168 7,5x18/5x100 ET38 DIA73,1
від 4 356 до 5 467 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Lawu 168 2
Характеристики
Lawu 168 7,5x18/5x100 ET38 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lawu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lawu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lawu 168 7,5x18/5x100 ET38 DIA73,1
Сортувати
Литые диски Lawu RX-168 R18 W7.5 PCD5x100 ET38 DIA73.1 (MB) 1001118572 | 4 395 грн. |
Диски Lawu RX-168 7,5x18 5x100 ET38 DIA73,1 (MB) | 4 394 грн. |
Lawu RX-168 (R18 W7.5 PCD5x100 ET38 DIA73.1) MB | 4 592 грн. |
Lawu RX-168 7.5x18 5x100 ET38 DIA73.1 MB | 4 580 грн. |
Lawu RX-168 7.5x18 5x100 ET38 DIA73.1 MB | 4 840 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Схожі