Литий диск ZF TL0224 7,5x18/5x114,3 ET46 DIA67,1
від 4 860 до 5 970 грн. Порівняти ціни 18 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):46 мм |
Модифікації ZF TL0224 1
Характеристики
ZF TL0224 7,5x18/5x114,3 ET46 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ZF TL0224 7,5x18/5x114,3 ET46 DIA67,1
Сортувати
Литые диски ZF TL0224 R18 W7.5 PCD5x114.3 ET46 DIA67.1 (GMF) 1001910554 | 5 067 грн. |
ZF TL0224 R18 W7.5 PCD5x114,3 ET46 DIA67.1 GMF | 5 247 грн. |
ZF TL0224 7,5x18/5x114,3 D67,1 ET46 GMF | 5 096 грн. |
ZF ZF ZF-TL0224 (R18 W7.5 PCD5x114.3 ET46 DIA67.1) GMF | 5 718 грн. |
ZF TL0224 (R18 W7.5 PCD5x114.3 ET46 DIA67.1) GMF | 5 218 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Схожі