Вбудована посудомийна машина Haier XS-6B0S3FSB
Фото 12 |
Haier XS-6B0S3FSB
Тип:повновбудована
Комплектів посуду:16
Сушіння:конденсаційна
Кількість програм:10 шт
Витрата води:10 л
Рівень шуму:40 дБ
Ширина:59.7 см
Як обслуговувати та чистити посудомийну машинуКомплекс профілактичних заходів щодо підтримки посудомийної машини в ідеальному стані
Як правильно користуватися посудомийкоюДотримання простих правил експлуатації — прямий шлях до продовження життя посудомийної техніки
Всі характеристики
Характеристики XS-6B0S3FSB
|
Як обслуговувати та чистити посудомийну машинуКомплекс профілактичних заходів щодо підтримки посудомийної машини в ідеальному стані
Як правильно користуватися посудомийкоюДотримання простих правил експлуатації — прямий шлях до продовження життя посудомийної техніки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haier 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haier.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haier XS-6B0S3FSB
Усі ціни 31 →Haier Haier XS 6B0S3FSB | 26 999 грн. |
HAIER XS6B0S3FSB | 19 946 грн. |
Вбудована посудомийна машина Haier XS6B0S3FSB | 26 999 грн. |
Вбудовувана посудомийна машина HAIER XS6B0S3FSB | 26 999 грн. |
Вбудовувана посудомийна машина HAIER XS6B0S3FSB | 26 999 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →