Сковорідка Maestro Classic MR1205-20 20 см
Фото 6 |
Maestro Classic MR1205-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Classic MR1205-20 20 см
Усі ціни 25 →Сковорода Maestro QuanTanium MR-1205-20 (20см, зі скляною кришкою) | 723 грн. |
Сковорода Maestro QuanTanium MR-1205-20 (20см, со стеклянной крышкой) | 711 грн. |
Сотейник с крышкой Maestro 20 см 1205-20-MR | 777 грн. |
Maestro 1205-20-MR | 642 грн. |
Сковорідка Maestro MR-1205-20 | 665 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Maestro Classic MR1205-20
Ціни на Maestro Classic MR1205-20 |
---|---|---|---|---|
Maestro Classic MR1205-20 20 см | від 642 грн. | 31 пропозиція | ||
Maestro Classic MR1205-24 24 см | від 815 грн. | 32 пропозиції | ||
Maestro Classic MR1205-28 28 см | від 930 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →