Болгарка Haisser GA-28
Фото 3 |
Haisser GA-28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haisser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haisser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haisser GA-28
Усі ціни 12 →Угловая шлифмашина Haisser GA-28 (127298) | 3 692 грн. |
Шлифмашина угловая Haisser GA-28 | 4 287 грн. |
Шлифовальная машина HAISSER GA-28, 230мм, 2800W (127298) 127298 | 3 482 грн. |
Шліфувальна машина HAISSER GA-28, 230мм, 2800W (127298) 127298 | 3 668 грн. |
Болгарка Haisser GA-28 127298 | 3 492 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →