Ексцентрикова шліфмашина Haisser SE-55 (124322)
Haisser SE-55 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haisser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haisser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haisser SE-55
Усі ціни 11 →Шлифовальная машина HAISSER SE-55 (124322) 124322 | 1 643 грн. |
Шліфувальна машина HAISSER SE-55 (124322) 124322 | 1 745 грн. |
Шліфмашина ексцентрикова Haisser SE-55 124322 | 1 626 грн. |
Haisser SE-55 | 1 749 грн. |
Ексцентрикова шліфмашина Haisser SE-55 (124322) SE-55 (124322) | 1 748 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →