Будівельний фен Haisser HG-20 (120281)
Фото 12 |
Haisser HG-20 легкий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haisser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haisser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haisser HG-20
Фен строительный Haisser - HG-20 | 724 грн. |
Фен технічний Haisser HG-20 120281 | 736 грн. |
Haisser HG-20 | 789 грн. |
Фен будівельний Haisser HG-20 (BP120281) | 792 грн. |
Фен технічний Haisser HG-20 | 891 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →