Будівельний фен Haisser HG-20D (120282)
Фото 7 |
Haisser HG-20D |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haisser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haisser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haisser HG-20D
Усі ціни 8 →Термовоздуходувка Haisser HG-20D (120282) | 1 288 грн. |
Фен строительный Haisser - HG-20D | 1 327 грн. |
Строительный фен HAISSER HG-20D (120282) 120282 | 1 284 грн. |
Будівельний фен HAISSER HG-20D (120282) 120282 | 1 326 грн. |
Haisser HG-20D | 1 329 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →