Шурупокрут Haisser TD-220B
Haisser TD-220B |
|
Модель TD-220B поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haisser TD-220B
Усі ціни 6 →Гайковерт ударный аккумуляторный Haisser TD-220B (18В, 200Нм) (122141) - б | 2 132 грн. |
Haisser TD-220B | 1 969 грн. |
Набір Акумуляторний ударний гайковерт Haisser TD-220B 1\4 200 Нм + АКБ 2Аh | 3 509 грн. |
Акумуляторний ударний гвинтоверт Haisser TD-220B (BP122141) | 1 967 грн. |
Акумуляторний ударний гвинтоверт Haisser TD-220B (122141) | 3 021 грн. |
Гайковерт HAISSER TD-220B | 2 447 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →