Дриль-шурупокрут Haisser HS DS600-2VQC (118268)
Haisser HS DS600-2VQC |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haisser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haisser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haisser HS DS600-2VQC
Усі ціни 17 →Дрель-шуруповерт безударная HAISSER HS DS600-2VQC (118268) | 1 509 грн. |
Шуруповерт Haisser Hs DS600-2VQC | 1 556 грн. |
Дриль-шуруповерт Haisser HS DS600-2VQC (118268) | 1 463 грн. |
Дриль-шурупокрут (електро) HAISSER HS DS600 - 2VQC (118268) | 1 419 грн. |
Шуруповерт HAISSER HS DS600-2VQC (600Вт) (118268) | 1 747 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →