Всесезонна шина Hankook Dynapro AT2 RF11 265/60 R18 114T
Відео 11Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Hankook Dynapro AT2 RF11 265/60 R18 114T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Dynapro AT2 RF11 265/60 R18 114T
Усі ціни 10 →Hankook Dynapro AT2 RF11 265/60 R18 114T | 7 812 грн. |
Hankook DYNAPRO AT2 RF11 265/60 R18 114T XL FR (9037570689) | 8 400 грн. |
Hankook Dynapro AT2 RF11 265/60 R18 114T XL | 8 498 грн. |
Hankook Dynapro AT2 RF11 265/60 R18 114T 111839 | 7 926 грн. |
Hankook Dynapro AT2 RF11 265/60 R18 114T | 9 140 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →