Вантажна шина Matador F HR4 235/75 R17.5 132M
Виберіть розмір вантажної шини
Matador F HR4 235/75 R17.5 132M 235/75 R17.5 " 132 M 245/70 R17.5 " 136 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador F HR4 235/75 R17.5 132M
Усі ціни 19 →Matador F HR 4 (рульова вісь) 235/75 R17.5 132/130M | 10 846 грн. |
Matador F HR4 (рулевая) 235/75 R17.5 132/130M | 9 917 грн. |
Matador F HR4 (рулевая) (235/75R17.5 132M) | 10 710 грн. |
Matador F HR4 (рулевая) 235/75 R17.5 132/130M 12PR "3PMSF" | 9 400 грн. |
Грузовые шины Matador F HR4 (рулевая) 235/75 R17.5 132/130M 16PR 100184721 | 10 156 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Matador F HR4 235/75 R17.5 132M
Ціни на Matador F HR4 235/75 R17.5 132M |
---|---|---|---|---|
Matador F HR4 235/75 R17.5 132M | від 9 400 грн. | 20 пропозицій | ||
Matador F HR4 245/70 R17.5 136M | від 10 200 грн. | 17 пропозицій |