Вантажна шина Hankook Smart Flex AH35 245/70 R19.5 136M
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Hankook Smart Flex AH35 245/70 R19.5 136M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Smart Flex AH35 245/70 R19.5 136M
Усі ціни 17 →Hankook AH35 (рульова вісь) 245/70 R19.5 136/134M | 10 870 грн. |
Hankook AH35 (рулевая) (245/70R19.5 136M) | 8 414 грн. |
Hankook AH35 Smart Flex (рулевая) 245/70 R19.5 136/134M 16PR "3PMSF" | 8 392 грн. |
Hankook AH35 245/70 R19.5 136/134M | 8 306 грн. |
Hankook AH35 Smart Flex (Рулевая) (245/70R19.5 136/134M) | 8 288 грн. |
ще 12 пропозицій