Вантажна шина Sailun SAR1 245/70 R19.5 136M
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Sailun SAR1 245/70 R19.5 136M 245/70 R19.5 " 136 M 245/70 R19.5 " 141 J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sailun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sailun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sailun SAR1 245/70 R19.5 136M
Sailun SAR1 (рулевая) (245/70R19.5 136M) | 17 460 грн. |
Sailun SAR1 (рулевая) 245/70 R19.5 136/134M 16PR | 7 534 грн. |
Sailun SAR 1 (Рулевая) (245/70R19.5 136/134M) | 7 407 грн. |
Шина Sailun SAR1 (рульова) 245/70 R19.5 136/134M PR16 | 8 768 грн. |
Модификації Sailun SAR1 245/70 R19.5 136M
Ціни на Sailun SAR1 245/70 R19.5 136M |
---|---|---|---|---|
Sailun SAR1 245/70 R19.5 136M | від 7 407 грн. | 4 пропозиції | ||
Sailun SAR1 245/70 R19.5 141J | від 7 382 грн. | 6 пропозицій |