Вантажна шина Hankook Smart Line DL50 295/60 R22.5 150L
Фото 6 |
Виберіть розмір вантажної шини
Hankook Smart Line DL50 295/60 R22.5 150L 295/60 R22.5 " 150 L 315/60 R22.5 " 152 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Smart Line DL50 295/60 R22.5 150L
Усі ціни 16 →Hankook Smart Line DL50 (ведуча вісь) 295/60 R22.5 150/147L | 18 793 грн. |
Hankook SmartLine DL50 (ведущая) (295/60R22.5 150L) | 17 185 грн. |
Hankook DL50 Smart Line (приводная) 295/60 R22.5 150/147L 18PR "3PMSF" | 16 962 грн. |
Hankook DL50 295/60 R22.5 150/147L | 17 550 грн. |
Грузовые шины Hankook DL50 (ведущая) 295/60 R22.5 150/147L 18PR 1002504526 | 17 513 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Hankook Smart Line DL50 295/60 R22.5 150L
Ціни на Hankook Smart Line DL50 295/60 R22.5 150L |
---|---|---|---|---|
Hankook Smart Line DL50 295/60 R22.5 150L | від 16 600 грн. | 16 пропозицій | ||
Hankook Smart Line DL50 315/60 R22.5 152L | від 18 780 грн. | 5 пропозицій |