Вантажна шина Hankook Smart Line AL50 295/60 R22.5 150L
Фото 6 |
Виберіть розмір вантажної шини
Hankook Smart Line AL50 295/60 R22.5 150L 295/60 R22.5 " 150 L 315/60 R22.5 " 154 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Smart Line AL50 295/60 R22.5 150L
Усі ціни 13 →Hankook AL50 Smart Line (рульова вісь) 295/60 R22.5 150/147L | 18 793 грн. |
Hankook SmartLine AL50 (рулевая) (295/60R22.5 150L) | 18 087 грн. |
Hankook AL50 Smart Line (рулевая) 295/60 R22.5 150/147L 18PR "3PMSF" | 18 051 грн. |
Hankook AL50 295/60 R22.5 150/147L | 17 550 грн. |
Шини Hankook AL50 (рулевая) 295/60 R22,5 150/147L | 17 376 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Hankook Smart Line AL50 295/60 R22.5 150L
Ціни на Hankook Smart Line AL50 295/60 R22.5 150L |
---|---|---|---|---|
Hankook Smart Line AL50 295/60 R22.5 150L | від 17 376 грн. | 13 пропозицій | ||
Hankook Smart Line AL50 315/60 R22.5 154L | від 18 400 грн. | 7 пропозицій |