Вантажна шина Hankook Smart Touring DL22 295/80 R22.5 154M
Виберіть розмір вантажної шини
Hankook Smart Touring DL22 295/80 R22.5 154M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Smart Touring DL22 295/80 R22.5 154M
Усі ціни 6 →Hankook DL22 (ведущая) 295/80 R22.5 154/149M | 17 050 грн. |
Hankook DL22 Smart Touring (приводная) 295/80 R22.5 154/149M 16PR | 16 761 грн. |
Грузовые шины Hankook DL22 SmartTouring (ведущая) 295/80 R22.5 154/149M 16 | 17 298 грн. |
Hankook DL22 SmartTouring 295/80R22.5 154/149M 16PR | 24 040 грн. |
Hankook DL22 SmartTouring 295/80R22.5 154/149M 16PR | 25 242 грн. |
Hankook DL22 ведуча ведуча (295/80R22,5 154/149M) 365461 | 16 807 грн. |