Вантажна шина Hankook Smart Line DL50 315/60 R22.5 152L
Фото 6 |
Виберіть розмір вантажної шини
Hankook Smart Line DL50 315/60 R22.5 152L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Smart Line DL50 315/60 R22.5 152L
Усі ціни 6 →Hankook Smart LINE DL50 (ведущая) 315/60 R22.5 152/148L PR18 | 19 180 грн. |
Hankook SmartLine DL50 (ведущая) (315/60R22.5 152L) | 19 094 грн. |
Hankook DL50 Smart Line (приводная) 315/60 R22.5 152/148L 18PR "3PMSF" | 18 780 грн. |
Грузовые шины Hankook DL50 (ведущая) 315/60 R22.5 152/148L 18PR 1002504528 | 19 459 грн. |
Hankook Smart LINE DL50 ведуча ведуча (315/60R22,5 152/148L) 422964 | 18 907 грн. |
Вантажні шини Hankook DL50 (провідна) 315/60 R22.5 152/148L 18PR | 20 627 грн. |