Вантажна шина Sava Orjak 5 295/80 R22.5 152M
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Sava Orjak 5 295/80 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Orjak 5 295/80 R22.5 152M
Усі ціни 16 →Sava Orjak 5 (ведуча вісь) 295/80 R22,5 152/148M | 16 185 грн. |
Sava Orjak 5 (ведущая) (295/80R22.5 152M) | 14 618 грн. |
Sava Orjak 5 (приводная) 295/80 R22.5 152/148M 18PR "3PSF" | 15 339 грн. |
Sava ORJAK 5 295/80 R22.5 152/148M | 14 900 грн. |
Грузовые шины Sava Orjak 5 (ведущая) 295/80 R22.5 152/148M 1002174043 | 14 749 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Sava Orjak 5 295/80 R22.5 152M
Ціни на Sava Orjak 5 295/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Sava Orjak 5 295/80 R22.5 152M | від 13 876 грн. | 16 пропозицій | ||
Sava Orjak 5 315/70 R22.5 154L | від 16 204 грн. | 13 пропозицій | ||
Sava Orjak 5 315/70 R22.5 154M | від 16 867 грн. | 7 пропозицій | ||
Sava Orjak 5 315/80 R22.5 156L | від 16 612 грн. | 16 пропозицій | ||
Sava Orjak 5 315/80 R22.5 156M | від 17 291 грн. | 2 пропозиції |