Вантажна шина Hankook Smart Touring AL22 315/80 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
Hankook Smart Touring AL22 315/80 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Smart Touring AL22 315/80 R22.5 156L
Усі ціни 20 →Hankook AL22 (рульова вісь) 315/80 R22.5 156/150L | 19 446 грн. |
Hankook AL22 SmartTouring (рулевая) (315/80R22.5 156L) | 18 787 грн. |
Hankook AL22 Smart Touring (рулевая) 315/80 R22.5 156/150L 20PR "3PMSF" | 18 727 грн. |
Hankook AL22 315/80 R22.5 156/150L | 18 210 грн. |
Hankook AL22 SmartTouring (Рулевая) (315/80R22.5 156/150L) | 18 064 грн. |
ще 15 пропозицій