Літня шина Hankook Ventus Prime4 K135 205/50 R17 89V
Відео 3Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus Prime4 K135 205/50 R17 89V 205/50 R17 89 V 205/50 R17 93 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus Prime4 K135 205/50 R17 89V
Усі ціни 8 →Hankook VENTUS PRIME4 K135 205/50 R17 89V (9027695748) | 5 620 грн. |
Летние шины Hankook Ventus Prime 4 K135 205/50 R17 89V 1002225604 | 4 836 грн. |
Hankook Ventus Prime 4 K135 205/50 R17 89V | 5 472 грн. |
HANKOOK VENTUS PRIME4 K135 205/50 R17 89V | 4 629 грн. |
Hankook Ventus Prime 4 K135 205/50 R17 89V 1029205 | 4 827 грн. |
ще 3 пропозиції
користуюсь шинами Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94V вже протягом кількох місяців і в цілому залишився задоволений їхньою роботою. Це хороші шини для повсякденного використання, які забезпечують хороші характеристики на сухому та мокрому покритті. Керованість: шини Hankook Ventus Prime4 мають хорошу керованість і точно передають команди водія.
Стійкість на мокрому покритті: мають хорошу стійкість на мокрому покритті і не схильні до аквапланування. Комфорт: забезпечують комфортну їзду та не створюють лишнього шуму. є трохи дорогими. |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus Prime4 K135 205/50 R17 89V
Ціни на Hankook Ventus Prime4 K135 205/50 R17 89V |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime4 K135 205/50 R17 89V | від 4 629 грн. | 8 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 205/50 R17 93W | від 3 873 грн. | 43 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →