Літня шина Hankook Ventus Prime4 K135 205/50 R17 93W
Відео 3Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus Prime4 K135 205/50 R17 93W 205/50 R17 89 V 205/50 R17 93 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus Prime4 K135 205/50 R17 93W
Усі ціни 43 →Шина Hankook Ventus Prime 4 K135 205/50 R17 93W XL | 3 933 грн. |
Hankook Ventus Prime 4 K135 205/50 R17 93W XL | 4 042 грн. |
Hankook Ventus Prime 4 K135 (205/50R17 93W) | 3 940 грн. |
Hankook Ventus Prime 4 K135 205/50 R17 93W XL | 4 060 грн. |
Hankook Ventus Prime 4 K135 205/50 R17 93W XL | 4 501 грн. |
ще 20 пропозицій
користуюсь шинами Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94V вже протягом кількох місяців і в цілому залишився задоволений їхньою роботою. Це хороші шини для повсякденного використання, які забезпечують хороші характеристики на сухому та мокрому покритті. Керованість: шини Hankook Ventus Prime4 мають хорошу керованість і точно передають команди водія.
Стійкість на мокрому покритті: мають хорошу стійкість на мокрому покритті і не схильні до аквапланування. Комфорт: забезпечують комфортну їзду та не створюють лишнього шуму. є трохи дорогими. |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus Prime4 K135 205/50 R17 93W
Ціни на Hankook Ventus Prime4 K135 205/50 R17 93W |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime4 K135 205/50 R17 89V | від 4 629 грн. | 8 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 205/50 R17 93W | від 3 873 грн. | 43 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →