Літня шина Hankook Ventus Prime4 K135 235/45 R17 97Y
Відео 3Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus Prime4 K135 235/45 R17 97Y 235/45 R17 97 W 235/45 R17 97 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus Prime4 K135 235/45 R17 97Y
Усі ціни 7 →Hankook VENTUS PRIME4 K135 235/45 R17 97Y (9028847587) | 5 320 грн. |
Летние шины Hankook Ventus Prime 4 K135 235/45 ZR17 97Y XL 1002237682 | 4 341 грн. |
Hankook Ventus Prime 4 K135 235/45 R17 97Y | 4 961 грн. |
HANKOOK VENTUS PRIME4 K135 97Y 235/45 R17 XL. | 4 180 грн. |
Hankook Ventus Prime 4 K135 235/45 R17 97Y XL 1029197 | 4 387 грн. |
Hankook VENTUS PRIME4 K135 235/45 R17 97Y XL (8048222328) | 8 110 грн. |
Hankook K135 VENTUS PRIME4 235/45 R17 97Y FR XL | 4 670 грн. |
користуюсь шинами Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94V вже протягом кількох місяців і в цілому залишився задоволений їхньою роботою. Це хороші шини для повсякденного використання, які забезпечують хороші характеристики на сухому та мокрому покритті. Керованість: шини Hankook Ventus Prime4 мають хорошу керованість і точно передають команди водія.
Стійкість на мокрому покритті: мають хорошу стійкість на мокрому покритті і не схильні до аквапланування. Комфорт: забезпечують комфортну їзду та не створюють лишнього шуму. є трохи дорогими. |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus Prime4 K135 235/45 R17 97Y
Ціни на Hankook Ventus Prime4 K135 235/45 R17 97Y |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime4 K135 235/45 R17 97W | від 3 483 грн. | 41 пропозиція | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 235/45 R17 97Y | від 4 180 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →