Зимова шина Hankook Winter I*Pike LV RW15 205/65 R16C 107R
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Hankook Winter I*Pike LV RW15 205/65 R16C 107R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Winter I*Pike LV RW15 205/65 R16C 107R
Усі ціни 56 →Hankook Winter i*Pike LV RW15 205/65 R16C 107/105R (под шип) | 5 166 грн. |
Hankook Winter i*Pike LV RW15 205/65 R16C 107/105R (під шип) | 5 796 грн. |
Зимние шины Hankook Winter I*Pike LV RW15 205/65 R16C 107/105R (шип) 10021 | 6 119 грн. |
Hankook Winter I*Pike RS LV RW15 (205/65R16C 107R) | 5 011 грн. |
Зимова шина HANKOOK Winter i*Pike LV RW15 205/65R16C 107/105R (Під шип) | 4 945 грн. |
ще 20 пропозицій
Рекомендуємо