Витяжка Hansa OTP 6233 BH чорний
Фото 15 |
Hansa OTP 6233 BH чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansa OTP 6233 BH чорний
Усі ціни 11 →Кухонна витяжка Hansa OTP 6233 BH | 3 349 грн. |
HANSA OTP6233BH | 3 460 грн. |
Витяжка телескопічна Hansa OTP6233BH | 3 604 грн. |
Вытяжка Hansa OTP6233BH | 3 315 грн. |
HANSA OTP6233BH | 3 443 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Hansa OTP 6233 BH
Ціни на Hansa OTP 6233 BH |
---|---|---|---|---|
Hansa OTP 6233 WH білий | від 3 088 грн. | 23 пропозиції | ||
Hansa OTP 6233 IH нержавіюча сталь | від 3 349 грн. | 1 пропозиція | ||
Hansa OTP 6233 BH чорний | від 3 315 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →