Витяжка Kernau KTH 10.164 X нержавіюча сталь
Kernau KTH 10.164 X нержавіюча сталь 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KTH 10.164 X нержавіюча сталь
Витяжка Kernau Kth 10.164 X | 3 455 грн. |
Витяжка Kernau KTH 10.164 X | 3 327 грн. |
Витяжка KERNAU KTH 10.164 X | 3 427 грн. |
Kernau KTH 10.164 X | 3 792 грн. |
Витяжка Kernau KTH 10.164 X | 3 839 грн. |
Модификації Kernau KTH 10.164 X
Ціни на Kernau KTH 10.164 X |
---|---|---|---|---|
Kernau KTH 10.164 W білий | від 3 590 грн. | 18 пропозицій | ||
Kernau KTH 10.164 X нержавіюча сталь | від 3 327 грн. | 5 пропозицій | ||
Kernau KTH 10.164 B чорний | від 3 590 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →