Пральна машина Hansa WMHN126SWU білий
Hansa WMHN126SWU білий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansa WMHN126SWU білий
Усі ціни 20 →Пральна машина Hansa WMHN126SWU | 10 638 грн. |
Пральна машина автоматична Hansa WMHN126SWU | 10 395 грн. |
Стиральная машина Hansa WMHN126SWU | 10 564 грн. |
HANSA WMHN126SWU | 11 199 грн. |
Стиральная машина HANSA WMHN 126SW U | 10 937 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →