Набір змішувачів Hansgrohe Rebris S 20233000
Фото 5 |
Закрити
Шапка
Hansgrohe Rebris S 20233000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Rebris S 20233000
Набір змішувачів Hansgrohe Rebris S 20233000 (72586000+72440000+2655540)Набір змішувачів Hansgrohe Rebris S 20233000 (72586000+72440 Esantehnika.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Поскаржитись | 9 440 грн. |
Набір змішувачів для ванни Hansgrohe Rebris S (72586000+72440000+26555400)Набір змішувачів для ванни Hansgrohe Rebris S (72586000+72440 Teploradost.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 60 міс. від виробника Поскаржитись | 9 828 грн. |
Набір змішувачів для ванни 3в1 Hansgrohe Rebris S хром 20233000 (72586000Набір змішувачів для ванни 3в1 Hansgrohe Rebris S хром 20233000 (72586000 + 72440000 + 26555400)
Артикул: 20233000 (72586000 + 72440000 + 26555400)
Особливості та переваги:
Складається:
- Змішувач Hansgrohe Rebris S CoolStart EcoSmart+ для раковини зі зливним гарнітуром, хром 72586000
- Змішувач hansgrohe Rebris S для ванни, хром... ще72440000
- Душевий набір hansgrohe Crometta Vario Green 65, білий/хром 26555400
Змішувач Hansgrohe Rebris S CoolStart EcoSmart+ для раковини зі зливним Sanexpert.com.uaМенше року (Київ) Поскаржитись | 9 653 грн. |
Набір змішувачів HANSGROHE Rebris S 20233000 (72586000+72440000+26555400) | 9 933 грн. |
Серія Hansgrohe Rebris
від 3 158 грн.
для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 84 мм, глибина 121 мм, нахил 22 °, холодний старт, Німеччина, гарантія 5 років
від 9 440 грн.
змішувачі: для умивальника, для ванни і душу, душовий гарнітур, стійка, Німеччина
від 4 276 грн.
для ванни, для прийняття душу, одноважільний, без душової лійки, настінний монтаж, струмінь: глибина 182 мм, нахил 36 °, Німеччина, гарантія 5 років
від 4 750 грн.
для ванни, для прийняття душу, одноважільний, без душової лійки, настінний монтаж, струмінь: глибина 173 мм, нахил 20 °, Німеччина, гарантія 5 років
від 3 589 грн.
для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 109 мм, глибина 133 мм, нахил 25 °, Німеччина, гарантія 5 років
від 4 740 грн.
для прийняття душу, одноважільний, вбудований, тільки зовнішня накладка, Німеччина, гарантія 5 років
від 4 976 грн.
для біде, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 89 мм, глибина 120 мм, Німеччина, гарантія 5 років
від 4 584 грн.
для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 109 мм, глибина 133 мм, нахил 25 °, Німеччина, гарантія 5 років
від 5 562 грн.
для умивальника, одноважільний, вбудований, тільки зовнішня накладка, струмінь: глибина 200 мм, нахил 28 °, Німеччина, гарантія 5 років
від 4 580 грн.
для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 84 мм, глибина 121 мм, нахил 22 °, холодний старт, Німеччина, гарантія 5 років
від 7 100 грн.
для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, окремостоячий, струмінь: висота 242 мм, глибина 169 мм, нахил 22 °, холодний старт, Німеччина, гарантія 5 років
від 4 815 грн.
для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 109 мм, глибина 133 мм, нахил 25 °, холодний старт, Німеччина, гарантія 5 років
від 6 275 грн.
для біде, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 89 мм, глибина 120 мм, Німеччина, гарантія 5 років
від 3 840 грн.
для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 84 мм, глибина 121 мм, нахил 22 °, холодний старт, Німеччина, гарантія 5 років
від 6 140 грн.
для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 109 мм, глибина 133 мм, нахил 25 °, Німеччина, гарантія 5 років
від 4 440 грн.
для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 109 мм, глибина 133 мм, нахил 25 °, холодний старт, Німеччина, гарантія 5 років
від 1 855 грн.
для прийняття душу, одноважільний, вбудований, тільки зовнішня накладка, Німеччина, гарантія 5 років
від 5 745 грн.
для ванни, для прийняття душу, одноважільний, без душової лійки, вбудований, тільки зовнішня накладка, Німеччина, гарантія 5 років
від 2 313 грн.
для ванни, для прийняття душу, одноважільний, без душової лійки, вбудований, тільки зовнішня накладка, Німеччина, гарантія 5 років
від 6 204 грн.
для ванни, для прийняття душу, одноважільний, без душової лійки, настільний монтаж, струмінь: висота 82 мм, глибина 140 мм, нахил 21 °, Німеччина, гарантія 5 років
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 9 510 грн.
змішувачі: для умивальника, для кухні, для ванни і душу, душовий гарнітур, стійка, мильниця, Іспанія
від 9 307 грн.
змішувачі: для умивальника, для ванни і душу, душовий гарнітур, стійка, полиця, Німеччина
від 9 300 грн.
змішувачі: для умивальника, для кухні, для ванни і душу, душовий гарнітур, стійка, полиця, Німеччина
від 8 900 грн.
змішувачі: для умивальника, для ванни і душу, душовий гарнітур, стійка, Німеччина
від 8 500 грн.
змішувачі: для умивальника, для ванни і душу, душовий гарнітур, стійка, мильниця, Німеччина
від 8 235 грн.
змішувачі: для умивальника, для ванни і душу, душовий гарнітур, стійка, Німеччина
від 9 134 грн.
змішувачі: для умивальника, для ванни і душу, душовий гарнітур, стійка, мильниця
від 9 963 грн.
змішувачі: для умивальника, для кухні, для ванни і душу, душовий гарнітур, стійка, Німеччина
від 8 300 грн.
змішувачі: для умивальника, для ванни і душу, душовий гарнітур, стійка, Німеччина
від 9 450 грн.
змішувачі: для умивальника, для ванни і душу, душовий гарнітур, стійка, Німеччина
від 10 022 грн.
змішувачі: для умивальника, для ванни і душу, душовий гарнітур, стійка
від 8 856 грн.
змішувачі: для умивальника, для кухні, для ванни і душу, душовий гарнітур, стійка, Німеччина