Змішувач Hansgrohe Rebris S 72586000
Фото 4 |
Hansgrohe Rebris S 72586000 |
|
Холодний старт: при включенні води в центральному положенні джойстика подається тільки холодна вода.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Rebris S 72586000
Усі ціни 6 →Змішувач для раковини 80 CoolStart EcoSmart+ Hansgrohe Rebris S (колір - х | 3 840 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний HANSGROHE Rebris S EcoSmart+ чорний | 6 108 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Rebris S CoolStart EcoSmart+ чорний матови | 6 108 грн. |
Змішувач HansgroheRebris S 80 Coolstart EcoSmart+ для умивальника з д/к po | 4 889 грн. |
Змішувач для раковини 80 CoolStart EcoSmart+ Hansgrohe Rebris S (колір - ч | 5 115 грн. |
Змішувач HansgroheRebris S 80 Coolstart EcoSmart+ для умивальника з д/к po | 6 108 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →