Змішувач Hansgrohe Rebris S 72514000
Фото 3 |
Hansgrohe Rebris S 72514000 |
|
Холодний старт: при включенні води в центральному положенні джойстика подається лише холодна вода. Регульоване обмеження температури води. Підходить для проточних водонагрівачів.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Rebris S 72514000
Усі ціни 6 →Змішувач для раковини Hansgrohe Rebris S 80 Coolstart хром 72514000 | 3 159 грн. |
Змішувач для раковини 80 CoolStart Hansgrohe Rebris S (колір - хром), без | 3 864 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Rebris S CoolStart (72514000) 72514000 | 3 158 грн. |
Змішувач для умивальника Hansgrohe Rebris S 80 Coolstart (72514000) 725140 | 3 158 грн. |
Змішувач HansgroheRebris S 80 Coolstart для умивальника без д/к. Chrome (7 | 3 158 грн. |
Змішувач для умивальника Hansgrohe Rebris S 80 Coolstart, хром (72514000) | 3 158 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →