Електрогітара Harley Benton Fusion-III HH FR Roasted
Відео 16Фото 28 |
Harley Benton Fusion-III HH FR Roasted
Тип:електрогітара, форма Superstrat
Корпус:цільний, ньютон
Звукознімачі:пасивні, H-H
Бридж:Floyd Rose (тремоло)
Темброблок:пасивний
Гриф:клен, 24 ладу(ів)
Всі характеристики
Характеристики Fusion-III HH FR Roasted
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Harley Benton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Harley Benton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Harley Benton Fusion-III HH FR Roasted
Електрогітара Harley Benton Fusion-III HH FR Roasted FPU | 25 999 грн. |
Електрогітара Harley Benton Fusion-III HH FR Roasted FBLB | 25 999 грн. |
Електрогітара Harley Benton Fusion-III HH FR Roasted FBB | 25 999 грн. |
Електрогітара Harley Benton Fusion-III HH FR Roasted FCH | 24 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →