Саундбар Harman Kardon Citation MultiBeam 700
Відео 9Фото 17 |
Harman Kardon Citation MultiBeam 700 |
|
Голосове управління з допомогою Google асистента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Harman Kardon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Harman Kardon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Harman Kardon Citation MultiBeam 700
Усі ціни 58 →Harman / Kardon Citation Multibeam 700 (Black) HKCITAMB700BLKEU | 20 999 грн. |
Саундбар Harman-Kardon Citation Multibeam 700 Black HKCITAMB700BLKEU | 20 999 грн. |
Саундбар Harman Kardon Citation MultiBeam 700 (HKCITAMB700BLKEU) Black | 20 899 грн. |
Домашній кінотеатр Harman/Kardon Citation MultiBeam 700 Grey (HKCITAMB700G | 19 341 грн. |
Домашний кинотеатр Harman/Kardon Citation MultiBeam 700 Grey (HKCITAMB700G | 19 286 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →