Комп'ютерне крісло Hator Arc X
Фото 15 |
Hator Arc X |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hator 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hator.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hator Arc X
Усі ціни 40 →Крісло для геймерів HATOR Arc X Mineral Grey (HTC-868) HTC-868 | 12 999 грн. |
Кресло геймерское HATOR Arc X (HTC-869) Phantom Black | 11 890 грн. |
Крісло для геймерів Hator Arc X (HTC-868) Mineral Grey | 12 999 грн. |
HATOR Arc X Phantom Black (HTC-869) | 12 999 грн. |
Hator Arc X Phantom Black HTC-869 | 12 999 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →