Комп'ютерне крісло Hator Arc
Відео 4Фото 24 |
Hator Arc |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hator 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hator.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hator Arc
Усі ціни 36 →Крісло для геймерів HATOR Arc Phantom Black HTC-985 | 16 499 грн. |
Кресло геймерское HATOR Arc (HTC-985) Phantom Black | 14 690 грн. |
Hator Arc Phantom Black HTC-985 | 16 499 грн. |
Hator Arc Phantom чорне (HTC-985) | 16 500 грн. |
Hator Arc Phantom черное (HTC-985) | 15 344 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 2 3 |
Без перебільшення - це саме зручне крісло на якому мені доводилося сидіти зі своїми 192см зростом та 110кг ваги. По перше: через 2 роки щоденної експлуатації луснула штучна шкіра під стегном лівої ноги. Не поріз, а саме тріснулий матеріал (тріщина довжиною 9см).
По іншому - не якісна центральна вісь (вісь качіння) мультиблоку, наприклад як виробився серйозний люфт коли сідаю в крісло, думавши що болті кріплення сідла до мультиблоку послабилися, але як виявилося що ні, це вироблення самої центральної вісі на мультиблоці. у мене підлога нерівна і п'ята точка люфтить у сідлі на сантиметр зліва на право... |
Та все, шикарне крісло, раджу брати тканину (arc fabric) Невелика ширина сидіння для товстих людей, на 130 кг вже дискомфорт, а 170-190 думаю сидіти неможливо Юрий Бербека: користуюся Hator Arc менше місяця |
Крісло коштує своїх грошей.
Якщо ваше зростання 180-190 вам має бути досить комфортно. Дуже зручні подушки! Та й крісло загалом дуже зручне. У старому кріслі спина починала боліти, якщо сидіти пів дня, в цьому сиджу 12-15 годин і навіть натяку на біль у спині немає. Підлокітники недостатньо сильно відводяться назад і мало піднімаються вгору. Але, можливо, це в мене одного така проблема. Для мене це не критична вада, оскільки руки я просто кладу на стіл. Антон: користуюся Hator Arc менше місяця |
Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Тиск по краях це єдиний недолік і він не дуже напружений для мене, 183 зростання, 135 вага. Але людям 170 кг я впевнений буде не зручно (а крісло для таких і робилося)
Купуючи крісло майже за 500 $, я залишився майже задоволений, є стимул схуднути.