Клавіатура
Hator Rockfall 2 Mecha TKL Autograph Edition
Фото 12 |
Hator Rockfall 2 Mecha TKL Autograph Edition |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hator Rockfall 2 Mecha TKL Autograph Edition
Усі ціни 58 →HATOR Rockfall 2 Mecha TKL Autograph Edition (HTK-527) Choco HTK-527 | 1 999 грн. |
Клавіатура Hator Rockfall 2 Mecha TKL Autograph Edition Choco (HTK-527) | 1 989 грн. |
Клавіатура Hator Rockfall 2 Mecha TKL Autograph Edition Choco (HTK-527) HT | 1 999 грн. |
Клавіатура HATOR Rockfall 2 Mecha TKL Autograph Edition (HTK-526) titanium | 1 999 грн. |
Клавиатура Hator Rockfall 2 Autograph Edition Mecha tkl Aurum Choco usb Ti | 2 080 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →