Hator Skyfall 2 TKL PRO
Відео 3Фото 22 |
Hator Skyfall 2 TKL PRO |
|
Малошумна версія флагманської ігрової клавіатури Skyfall TKL PRO. У покращеному кейборді використовується багатошарова підкладка на основі EVA. Перемикачі та стабілізатори мають якісне ручне мастило. Кнопки мають надзвичайно тихе і м'яке натискання з виразною тактильною чутливістю. Механічна ігрова клавіатура Hator Skyfall 2 TKL PRO має систему Hot Swap. Можливість швидкої заміни свічок дозволяє задіяти звичні для користувача перемикачі.
У цьому кейборді передбачено дротове підключення USB Type C. У клавіатурі є бездротова модифікація Skyfall 2 TKL PRO Wireless. Внутрішня пам'ять дозволяє зберігати налаштування для десяти різних профілів. Кнопки працюють на основі нових перемикачів Aurum Orange. Конструкція посилена за допомогою твердої алюмінієвої накладки. З боків передбачено фонове підсвічування, яке можна налаштовувати окремо, при цьому основне підсвічування розкладки регулюється для кожної кнопки окремо. Макрокоманди зберігаються та перемикаються без допомоги фірмового ПЗ. Доступна функція блокування розкладки комбінацією клавіш. Щоб знизити ковзання пристрою на столі, застосовується комплект із шести прогумованих накладок.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hator 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hator.
Купити Hator Skyfall 2 TKL PRO
Усі ціни 120 →HATOR Skyfall 2 PRO TKL Orange (HTK-751) White HTK-751 | 3 499 грн. |
HATOR Skyfall 2 TKL PRO orange black (HTK-750) | 3 228 грн. |
Клавіатура ігрова Hator Skyfall 2 TKL PRO orange (HTK-750) black | 3 499 грн. |
Клавіатура Hator Skyfall 2 Tkl Pro Orange Black (HTK-750) | 3 949 грн. |
Клавіатура Hator Skyfall 2 Tkl Pro Orange White (HTK-751) | 3 500 грн. |