Унітаз Hatria Next Y1F1 (Y1F101)
Hatria Next Y1F1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hatria 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hatria.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hatria Next Y1F1
Унітаз підвісний Hatria Next 56 Y1F101 з сидінням Soft Close Y1F301 Y1F101 | 18 408 грн. |
Hatria Next Rimless Y1F101 | 17 909 грн. |
Унітаз підвісний Hatria Next 56 Y1F101 без сидіння | 14 758 грн. |
Додаткові функції і можливості унітаза Hatria Next Y1F1:
- Додатково комплектується сидінням з кришкою
- Безобідковий
РекомендуємоПорівняти в таблиці →