Пневматична гвинтівка Hatsan AirTact ED
Відео 2Фото 5 |
Hatsan AirTact ED |
|
Легка і потужна пневматична гвинтівка з пружинно-поршневим механізмом»на чолі столу". Взвод "воздушки" в бойове положення проводиться шляхом перелому ствола після кожного зробленого пострілу. Боєприпасами для неї служать свинцеві кулі традиційного калібру 4.5 мм, що залишають нарізний ствол зі швидкістю польоту понад 300 м/с.у Hatsan AirTact ED є автоматичний запобіжник і система налаштування зусилля ходу спускового гачка Quattro Trigger.
Також на варту безпечної експлуатації пневматичної гвинтівки поставлена технологія Anti Bear Trap Safety, яка захищає пружини під час їх розтягування від передчасного звільнення, запобігаючи травмування рук або пальців у стрілка. У моделі застосовується різьблений ергономічний приклад типу "Скелетон", виготовлений із пластику. Штатні Прицільні пристосування зброї представлені регульованою прицільною планкою з мушкою. Краще бачити "на дальняк «допомагає зовнішній оптичний приціл, що встановлюється на планку»ластівчин хвіст". При загальній довжині 114 см важить гвинтівка близько 2.6 кг.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hatsan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hatsan.
Купити Hatsan AirTact ED
Усі ціни 33 →Hatsan Airtact ED | 4 380 грн. |
Hatsan AirTact ED | 3 999 грн. |
Пневматическая винтовка (воздушка) Hatsan Airtact ED | 5 076 грн. |
Пневматична гвинтівка Optima AirTact ED газова пружина кал. 4,5 мм | 5 540 грн. |
Пневматична гвинтівка Optima AirTact ED кал. 4,5 мм | 4 440 грн. |