Клавіатура з мишею
Havit HV-KB257GCM
Havit HV-KB257GCM 2020 рікз мишкою |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Havit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Havit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Havit HV-KB257GCM
Усі ціни 8 →Havit HV-KB257GCM Black 25899 | 569 грн. |
Клавіатура+мишка геймерська безпровідна USB Havit HV-KB257GCM | 499 грн. |
Клавіатура+миша Havit HV-KB257GCM wireless HV-KB 257 GCM black | 462 грн. |
Комплект бездротовий (клавіатура+мишка), HAVIT HV-KB257GCM, USB, black (25 | 635 грн. |
Ігровий набір бездротовий 2в1 HAVIT HV-KB257GCM (Клавіатура + Миша) | 729 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →