Бінокль Hawke Endurance Top Hinge ED 10x42
Hawke Endurance Top Hinge ED 10x42
Кратність збільшення:10 x
Діаметр об'єктива:42 мм
Поле зору на 1 км:101 м
Фокусування:центральне
Призма:Roof, BaK-4
Вага:652 г
Всі характеристики
Характеристики Endurance Top Hinge ED 10x42
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hawke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hawke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hawke Endurance Top Hinge ED 10x42
Усі ціни 9 →Бінокль Hawke Endurance ED 10х42 Black (36206) | 14 155 грн. |
Бінокль Hawke Endurance Top Hinge ED 10x42 Green (36207) | 12 312 грн. |
Hawke Endurance Top Hinge ED 10x42 Green (36207) 23913-09 | 12 825 грн. |
Бінокль Hawke Endurance Top Hinge ED 10x42 Green (36207) 921693 | 12 825 грн. |
Hawke Endurance ED 10x42 (36206) | 16 000 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →