Ракетка для великого тенісу Head Maria 25
Фото 4 |
Head Maria 25 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Head 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Head.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Head Maria 25
Ракетка Head Maria 25 2020 233-400 | 1 372 грн. |
Тенісна ракетка HEAD MARIA 25 2020 (233400) | 899 грн. |
Дитяча тенісна ракетка Head Maria 25 2020 | 1 103 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →