Ракетка для великого тенісу Head Tour Pro
Відео 1Фото 7 |
Head Tour Pro |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Head 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Head.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Head Tour Pro
Ракетка для великого тенісу Head Tour Pro (MM TRADE) Sc 20 (233422) | 1 698 грн. |
Head Тенісна ракетка Head Tour Pro (MM Trade) Gr3, 233-422 233-422 | 1 800 грн. |
Ракетка для великого тенісу Head Tour Pro (MM TRADE) Sc 30 (233422) | 1 698 грн. |
Head Тенісна ракетка Head Tour Pro (MM Trade) Gr2, 233-422-2 233-422-2 | 1 800 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →