Ракетка для великого тенісу Head Novak 25
Фото 4 |
Head Novak 25 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Head 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Head.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Head Novak 25
Ракетка для великого тенісу Head Novak 25 Sc 06 (233102) | 1 540 грн. |
Ракетка Head Novak 25 2022 | 1 560 грн. |
Ракетка Head Novak 25 2022 233-102 | 1 529 грн. |
Дитяча тенісна ракетка Head Novak 25 2020 | 1 103 грн. |
Тенісна ракетка зі струнами HEAD ( 233102 ) Novak 25 2022 | 1 499 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →